english

Koncert Chantal Poullain

Událost již byla ukončena, podívejte se na naše další události

20.duben

Herečka, ale i výborná šansoniérka Chantal Poullain rozezní 20. dubna od 19 hodin Hejtmanský dvůr.

Hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, šansonově - jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie - to jsou atributy charakterizující Chantal hudební svět. Zpívá jednak svoje vlastní písně, ale zejména tradiční francouzské šansony, a to s šarmem jí vlastním.

Každý tón nabíjí posluchače pozitivní energií, které má Chantal na rozdávání.

Šašek a královna - legendární divadelní a filmová hra, v které účinkovala s bývalým partnerem Bolkem Polívkou ji proslavila v České republice.
Herečka francouzského původu, vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských filmech.
Hrála v Divadle Na provázku, divadle Bolka Polívky, divadle Ungelt.
Chantal Poullain zpívá svoje vlastní písně, ale také tradiční francouzské šansony v doprovodu Tria Štěpána Markoviče, s šarmem jí vlastním. Koncertem provází Chantal Poullain v češtině a díky svému charismatu okouzlí publikum, jak to umí jen ona.
V roce 1993 založila nadaci Archa, která je symbolem pomoci a záchrany dětem v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí objektů, tak aby se děti v příjemném prostředí rychleji uzdravovaly.

Vstupenky již v prodeji na recepci hotelu.

Cena vstupenky: 200Kč

Hotel Hejtmanský dvůr v ve Slaném hodnocení