english

Masáže

Úvod / Relax centrum / Masáže

KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ vč. aroma oleje

Klasická masáž je řadou mechanických podnětů. Jejím cílem je uvolnit ztuhlé svaly a bolestivé kontraktury. K dalším účinkům patří stimulace látkové výměny, výživy tkání a krevního oběhu. Klasická masáž splňuje také relaxační funkci, je výborným prostředkem k odbourání stresu a psychické relaxaci.

 
MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY 

Masáž lávovými kameny je spojení energie a tepla prostřednictvím horkých kamenů. Teplé kameny uvolňují křečovité stahy svalů i bolestivé body. Zrychlí se lymfatický tok, ovlivňuje stres, nespavost, bolest hlavy, problémy s krevním oběhem.

 

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ se zábalem 

Čokoládová masáž a po ní následující zábal jsou dokonalou péčí o tělo. Přináší relaxaci, uvolnění svalů a svěží vzhled pokožky. Podporuje odplavování toxických látek z těla, zbavuje pleť vrásek a suché kůže, odstraňuje deprese a stres

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Během medové masáže působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Masáží medem se tělo zbavuje škodlivin a zároveň jsou do těla vpravovány účinné látky z medu i éterických olejů. Medová masáž pomáhá při detoxikaci organismu, při bolestech kloubů, proti stárnutí pleti. 

 

INDICKÁ MASÁŽ

Indická masáž hlavy je účinnou metodou pro harmonizuaci těla i duše. Dokáže uvolnit oblast šíje, ramen a hlavy a navodit pocit zdraví, klidu a psychické pohody. Jedná se o jednu z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Indická masáž hlavy je technika, která představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

 

CENÍK: 

MASÁŽ 30 min (med pouze 20min) ... 700 Kč 

MASÁŽ 45 min (med pouze 40min) ... 900 Kč 

MASÁŽ 60 min (med a indická nelze) ... 1 100

 

NÁŠ TIP: 

Dopřejte si před masáží pobyt v našem RELAX CENTRU. Prohřejete si tělo, dovolíte odpočinout duši, znásobíte účinky relaxace. 

Hotel Hejtmanský dvůr v ve Slaném hodnocení