english

Relax centrum

Užívejte si bublinek, uvolňující masáže proudů vody, nahřejte se v sauně, očistěte svoji mysl. Pro chvíle ve dvou, rodinnou pohodu, mejdan s přáteli, nebo jako dárek. DOKONALÝ ODPOČINEK PRO TĚLO I DUŠI.

Sauna & Whirlpool

HHD, Alt kategorie a článek, Relax centrum, Sauna & Whirlpool

Okouzlující spojení relaxace ve whirlpoolu, finské sauně a moderním ochlazovacím koutě s romantickými klenbami prostoru WHIRLPOOL & SAUNA.

Wellness Spa

HHD, Alt kategorie a článek, Relax centrum, Wellness Spa

Spojte své představy o romantice a odpočinku i s představami svého partnera.  U nás můžete z vířivé vany sledovat hudební klipy, filmy i důležitý sportovní zápas.

Dobroty k relaxaci

HHD, Alt kategorie a článek, Relax centrum, Dobroty k relaxaci

Nechte se ještě více rozmazlovat. Dopřejte si odpočinek se vším všudy. Ke krásných chvílím patří i něco dobrého na zub a lahodný nápoj. Příjmenou relaxaci!

Zážitková masáž

HHD, Alt kategorie a článek, Relax centrum, Zážitková masáž

Toto je čas jen pro Vás! Poznejte jak vypadá dokonalá relaxace. Regenerace, uvolnění a prohřátí na vodním masážním lůžku. Prožijte nezapomenutelný odpočinek i profesionální péči v jednom.

Masáže

HHD, Alt kategorie a článek, Relax centrum, Masáže

Rozlámané tělo? Těžký den? Masáže Vám dovolí na chvíli zapomenout na starosti. Potěší duši, uleví od bolesti a dodají sílu. Vyberte si tu pravou pro požitek i relaxaci. 

Hotel Hejtmanský dvůr v ve Slaném hodnocení