english

Prodloužení platnosti voucherů, vracení vstupenek

Událost již byla ukončena, podívejte se na naše další události

1.červen

Vážení přátelé,

prodlužujeme platnost našich dárkových poukazů a peníze za vstupenky vracíme dle informací níže.

Dárkové poukazy našeho hotelu s koncem platnosti v období 1.3.2020 - 30.6.2020 prodlužujeme do 31.8.2020. Prodloužení je automatické, nepotřebujete již žádné další potvrzení na voucher samotný.

Po tomto datu již nebude možné voucher vyčerpat. Prosíme neotálejte s rezervací, důvodem dodatečného prodloužení nebude ani argument, že v posledních dnech srpna nejsou již volné termíny. Při čerpání účtujeme nad rámec voucheru poplatek 40 Kč/hod za dodatečnou dezinfekci prostoru před každým klientem.

 

Peníze za vstupenky na Jarní ples vracíme do 15.6.2020 na recepci hotelu v pracovní dny 8.oo-18.oo. Peníze budou vráceny oproti předání vstupenek.

 

Vstupenky TicketPortal zakoupené v našem hotelu – zkontrolujte si možnosti u pořadatele akce a postupujte dle jejich pokynů. Pokud pořadatel umožnil vrácení peněz v prodejním místě, jsme Vám k dispozici na recepci v pracovní dny 8.oo-18.oo.

 

Vážíme si Vaší přízně a doufáme, že nás i dále budete svoji konzumací, návštěvami a pobyty podporovat. Je to pro nás nyní ještě důležitější než jindy :-) Máme Vás rádi a děkujeme že jste!

Hotel Hejtmanský dvůr v ve Slaném hodnocení