Facebook Twitter YouTube
Česky
English
Slaný a okolí
Firemní akce
Svatby a rodinné oslavy
Balíčky a slevové akce

Rezervace ubytování

Fotogalerie


Denní nabídka
Novinky
Catering u Vás doma nebo ve firmě
VY slavte, MY obstaráme zbytek


Volné pracovní místo - ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

hledáme nového kolegu/kolegyni

Volné pracovní místo - RECEPČNÍ

hledáme nového kolegu/kolegyni

Dárkové poukazy

Obdarujte své blízké dárkovými poukazy hotelu Hejtmanský dvůr

Čerstvý HUMR
 Speciálně na objednávku
GOTICKÁ VINÁRNA
Vinárnu si můžete rezervovat pro své soukromé či firemní akce.
Mejdan co má šmak!!!

Zážitek v našem hotelu - odpočívejte aktivně!


Inspirace pro každou příležitost
To vše pro Vás připravíme
EET od 1.12.2016


JSME POVINNI dle  zákona 12/2016 Sb., § 25

Informace k evidenci tržeb   

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“.  


Iveta Píriová

Výkonný ředitel


Hotel HEJTMANSKÝ DVŮR **** 
adresa:   Masarykovo nám. 114, 274 01 Slaný

mobil:     +420 723 449 531

telefon:   +420 312 527 110   fax: +420 312 527 130 

mail:       piriova@hhd.cz,      web: www.hhd.cz 
ALL YOU NEED IS HERE natočili jsme pro Vás krátké video, co vše u nás můžete prožít

Turistické cíle

Hotel Hejtmanský dvůr svoji polohou v blízkosti Prahy a zároveň uprostřed krásné přírody je ideálním místem pro ubytování pro návštěvníky, kteří chtějí navštívit hlavní město a zároveň putovat po památkách Středočeského (ale také Ústeckého, Karlovarského a Plzeňského kraje).

Návštěvníky, kteří chtějí v rámci aktivního odpočinku využít místní cyklostezky, zahrát si golf na nedalekém golfovém hřišti, nebo využít nabídky některého z dalších slánských sportovišť.

Nabídka sportovních a turistických aktivit je také vhodným doplňkem firemních setkání a školení, která umožňuje akce zpříjemnit a obohatit.

SLANÝ

Vlastivědné muzeum se nachází  na náměstí 150m od hotelu.

Nachází se  v něm archeologické, historické a národopisné sbírky z okolí města Slaného. Základem archeologických sbírek se staly nálezy ze Slánské hory.

Foto: © Pavel Vychodil

Nachází se cca 400m od hotelu.

Bosí karmelitáni přišli do Slaného v roce 1996 a usadili se v klášteře Nejsvětějšá Trojice, který patřil původně františkánům. Komunitu v současné době tvoří asi deset bratrů.

Nachází se cca 200 m od hotelu.

Z veřejných budov na prvním místě jmenovati musíme děkanský chrám sv.Gotharda, o jehož vzniku bylo psáno již výše. Z románského půdorysu vzrůstá tu gothická stavba, kolem níž rozkládal se dříve hřbitov, pro nějš teprve koncem XVI. století nalezeno bylo nynější, zajisté příhodnější místo za městem.

Nachází se  400m od hotelu.

V sobotu 24. června 1882 byl slavnostně položen základní kámen nové budovy a 30. prosince 1883 měsíc po otevření Národního divadla bylo slavnostně otevřeno i divadlo ve Slaném.

Divadlo spolupracuje dlouhá léta s Českou televizí, Novou, Primou. Natáčelo a natáčí se zde mnoho pořadů a reklamních spotů. Není snad herce, zpěváka či umělce, který by ve Slánském divadle neúčinkoval. Vstup do divadla je řešen bezbariérově.

Foto: © Pavel Vychodil

Nachází se 500m od hotelu. Možnost zajištění exkurze včetně promítání audiovizuálních pořadů v kinosále.

 Pravidelné jazzové koncerty se konají jedenkrát za měsíc, s výjimkou letního období, a jsou na ně zvány především tuzemské soubory všech jazzových stylů. Jazzové večery jsou z poloviny dotované Městem Slaný. I tyto koncerty mají své renomé, často na ně přijíždějí posluchači ze širokého okolí, několikrát zde byl natáčen Českou televizí i televizní jazzový klub.

OKOLÍ

Národopisné muzeum ve Třebízi zachovává vnější vzhled lidových staveb a ve vybraných interiérech názorně dokládá způsob bydlení i života vesnické rodiny. Hospodářské budovy spolu se zemědělským nářiadím starším i novějším dokládají podmínky, potřeby i výsledky rolnické práce. Kromě zemědělství a lidové architektury dokumentuje muzeum vesnická řemesla a obchod. Sleduje život na vesnici v jeho radostech i starostech

Nachází se ve Zlonicích 10km od hotelu.

Barokní špitálek na jižním konci Zlonic byl v roce 1954 zrekonstruován a přeměněn na Památník Antonína Dvořáka. Vybavení bylo získáváno postupně z depozitářů jiných památkových objektů, od Českého hudebního fondu i od soukromých dárců.

Památky z osobního majetku Antonína Dvořáka jsme získali od mistrova syna ing. Otakara Dvořáka. Jsou soustředěny v takzvané Dvořákově síni. Návštěvník zde uvidí úmrtní lože Mistrovo, taktovku, učebnici pro kapelníky z roku 1739, šperkovnici, kuřáckou soupravu i zrcadlo z bytu Dvořákových v Žitné ulici v Praze.

Nádherný renesanční zámek Nelahozeves, který najdete 20km od Slaného, se těší oblíbenosti a hojné návštěvnosti.

Mezi jeho největší lákadla patří velice cenná sbírka obrazů a uměleckého řemesla. V interiérech návštěvníci uvidí krásný nábytek, velké množství církevních předmětů, vzácné sklo, keramiku, porcelán, hudební nástroje a cennosti z drahých kovů. Všechny exponáty pocházejí z 12. až 20. století. Mezi další zajímavosti patří Beethovenův a Rytířský sál a největší soukromá knihovna v Čechách, ta však bohužel není veřejnosti přístupná.

Veltrusy se nacházejí  20km od hotelu.

Vrcholně barokní architektura z počátku 18. století (G. B. Alliprandi) situovaná do přírodně krajinářského parku typu okrasného statku. Malebná romantická krajina, líný tok řeky Vltavy, divoký lužní les, malebné staleté stromy na skrytých loukách, zlatavá pole obilí i zdánlivě zapomenutá zákoutí se sochami a pavilony, kde se zastavil čas - to vše v sobě skrývá veltruský zámecký park, jeden z největších zámeckých parků u nás. Historické užitkové stavby i hlavní zámecká budova, přestože prochází náročnou rekonstrukcí, nabízí návštěvníkům pestré možnosti poznání, odpočinku.
http://www.zamek-veltrusy.cz/
Nachází se 18km od hotelu.

„Na Okoř je cesta, jako žádná ze sta...“ Známá písnička neříká tak úplně pravdu: cesta, která vede k hradu
Okoři, není zvlášť výjimečná. Zato samotný hrad a jeho okolí.
ano a stovky návštěvníků, kteří se tu v teplých měsících střídají, to jenom potvrzují. Okoř má několik předností, které z ní činí skutečnou jedničku mezi výletními cíli v okolí Prahy. Je to především široká nabídka služeb pro turisty a ideální lehce zvlněná krajina pro cyklisty.

Nachází se  18km od hotelu.

Klášter klarisek s kostelem Panny Marie založený v roce 1280. Po požáru začala výstavba nového konvetního kostela, kterou přerušily husitské války. Stavbu pravděpodobně realizovala parléřksá huť, zachoval se výrazný jižní portál. Klášter byl zrušen v roce 1783.

Foto: © Pavel Vychodil

Rozkládá se asi 10 km od Slaného.


23. 7. 1874 začala Pražská železářská společnost na vrchu Homolka u Vinařic s hloubením jámy.  Uhelná sloj
o mocnosti 9 m byla odkryta 28. září 1878 v hloubce 515,2 m. Důl byl slavnostně pojmenován po tehdejším předsedovi správní rady JUDr. Kajetánu Majerovi - Mayrau. Skanzen svým návštěvníkům nabízí prohlídku technických památek zaměřených na dokumentaci a prezentaci hornické činnosti na Kladensku a Slánsku.

Posláním Památníku Lidice je péče o trvalé uchování vzpomínky na vyhlazení obce Lidice a utrpení jejích občanů,
kteří se dne 10. června 1942 stali obětí nacistického násilí a zachování jména obce Lidice jako celosvětového symbolu obětí válečných zločinů.
Masarykovo náměstí 114, 274 01
Telefon na recepci+420 312 527 120
Mailhotel@hhd.cz
Home | Sitemap | O hotelu | Kontakty A
Created by Studio Adler © 1998-2017