english

Kariéra

Recepce
Obsluha
Kuchař

RECEPČNÍ - VÍKENDOVÁ BRIGÁDA

BAVÍ VÁS PRÁCE S LIDMI, STÁLE ŘEŠIT NĚCO NOVÉHO,

MLUVIT ANGLICKY?  CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ SKVĚLÉHO TÝMU?

Bližší informace:

Brigáda  - 4 směny v měsíci

Agenda ubytování; agenda relaxačního centra; telefonní ústředna; koordinace služeb s údržbou, úklidem a pokojskými; doplňkový prodej zboží a služeb; perfektní znalost všech nabízených služeb hotelu

Nebojte se, rádi Vás všemu naučíme.

Nabízíme:

100,- čistého za 1 hod.

zajímavou a rozmanitou práci ve stabilní firmě

jistotu, pohodu, vlídné pracovní prostředí

opravdu přátelský kolektiv

Očekáváme:

radost z práce s lidmi, komunikativnost, příjemné vystupování

znalost angličtiny, práce s wordem, excelem a internetem

věk min. 18 let

Zaměstnanecké benefity:

Oběd / večeře za zvýhodněnou personální cenu

využívání Relax centra zdarma

Nástup možný ihned.

Životopisy posílejte na mail BEZNOSKOVA@HHD.CZ

Pozveme si Vás na pohovor.

Kontaktní osoba: Lucie Beznosková, 602 402 004, mail: BEZNOSKOVA@HHD.CZ

MOMENTÁLNĚ NEHLEDÁME ZÁJEMCE O TUTO PRACOVNÍ POZICI

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

Chcete pracovat v krásném prostředí moderní restaurace?
Hledáte zaměstnavatele, který si bude Vaší práce vážit, budete zaměstnaní legálně a v nesnázích Vám pomůže a ne se Vás zbaví?
Hledáme do přátelského a mladého kolektivu novou kolegyně/ nového kolegu na pozici ČÍŠNÍK / SERVÍRKA.

O nás

Jsme Hejtmanský dvůr, **** hotel vedený rodinou majitelů. Fungujeme již od roku 2002 a ani covid nás nesrazil na kolena, nikoho jsme nepropustili o zaměstnance se staráme jako o rodinu.
Nabízíme moderní gastronomii, kreativně servírovanou, zajišťujeme firemní akce, oslavy, svatby, připravujeme catering. Práce je různorodá, zajímavá a baví nás.
Máte-li ambici nebýt pouze zaměstnancem, ale dělat svým uměním a láskou k řemeslu radost sobě i našim hostům, je-li gastronomie pro vás výzvou i posláním, budeme si velmi rozumět.

Náplň práce:

Kreativní servis a komunikace s hostem v restauraci Atrium
Příprava a realizace eventů, oslav, svateb i cateringů na prestižní úrovni

Bližší info:

Směny krátký/dlouhý týden, od pondělí do soboty 11:00 do 22:00 + mimořádné akce
Obsluha zákazníků
Příprava akcí
Inventůry

Co od Vás očekáváme:

Vyučení v oboru není podmínkou, ale znalost oboru ano
Zodpovědnost za chod směny (v případě vedoucího číšníka)
Spolehlivost
Samostatnost a profesionalita
Komunikativní přístup a ochota se učit novým věcem
Příjemné a usměvavé vystupování
Pozitivní přístup, chuť do práce

Co Vám můžeme nabídnout:

Práce v pěkném moderním prostředí se zavedenou klientelou
Mzdové ohodnocení - 1700Kč čistého za směnu + tipy
Rozmanitou práci ve stabilní férové firmě, jistotu, pohodu
Krásné pracovní prostředí
Vlídné chování a opravdu přátelský stálý kolektiv
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Možnost zajistit ubytování
Přátelský kolektiv
Zvýhodněný telefonní tarif
Wellness služby hotelu
Kariérní růst
Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook ... vedoucí směny)
Podpora dalšího vzdělávání (sommileirský kurz, obchodní dovednosti, baristický kurz, ....)
Zvýhodněné půjčky
Zálohy ze mzdy
Přátelské prostředí

Nástup možný ihned

Kontaktní osoba: Iveta Píriová, 723449531, mail: piriova@hhd.cz

KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Zajímavá česká i mezinárodní gastronomie, efektní servírování pokrmů,  rauty na vysoké úrovni i catering na prestižních adresách, svatby, eventy, zábavné kurzy vaření. To vše je náplní našich kuchařů.

Hlavní pracovní poměr - krátký / dlouhý týden.

Nabízíme:

plat 23 000 až 25 000,- čistého + benefity,

rozmanitou práci ve stabilní a férové firmě,

a opravdu přátelský kolektiv

Očekáváme:

vyučení v oboru, pracovitost, poctivost, radost z práce,  chuť učit se nové věci, týmovost

praxe není nutná - zaučíme

výhodné telefonní tarify i pro rodinu

vstupy do fitness centra zdarma, …

Kontaktní osoba: Tomáš Novotný, 602 404 066, mail: NOVOTNY@HHD.CZ

Hotel Hejtmanský dvůr v ve Slaném hodnocení